Krzyż Federacji Skautingu Europejskiego

Środowisko Puławskie
SKAUCI EUROPYFEDERACJA SKAUTINGU EUROPEJSKIEGO

Wiadomości

Informacje dla rodziców

Albumy ze zdjęciami

Ukryj Szukaj

Start
Najświeższe wiadomości
Zdjęcia
Skauci w obiektywie
O nas
Najważniejsze informacje
Rodzice
Informacje dla rodziców
Kontakt
Skontaktuj się z nami

Poniżej wyświetlane są tylko wiadomości z etykietą rodzice. Aby ponownie wyświetlić wszystkie wiadomości kliknij tutaj...

8
CZE 2015

Ważne informacje od szefa 1 Drużyny Puławskiej

Jakub NieoczymLink do wiadomości

Wszystkich rodziców, których podopieczni należą do 1 Drużyny Puławskiej prosimy o zapoznanie się z bardzo ważnymi informacjami od drużynowego na temat wyjazdu na obóz letni 2015. Informacje te znaleźć można w dziale Rodzice.

1 druzyna oboz rodzice
30
MAR 2015

Życzenia wielkanocne

Łukasz GoluchLink do wiadomości

rodzice swieto
18
MAR 2015

Zaproszenie na dzień modlitw za FSE

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w dniu modlitw za FSE, w sobotę 21 marca 2015 r. Rozpoczniemy mszą świętą o godzinie 11:30 w sanktuarium w Wysokim Kole. Szczegółowy program imprezy można wyświetlić klikając na poniższe zdjęcie...

rodzice zaproszenie
4
STY 2015

Zaproszenie na spotkanie opłatkowe

Jan BąkałaLink do wiadomości

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie opłatkowe puławskiego środowiska harcerskiego, organizowane 10 stycznia 2015 r. w kościele św. brata Alberta (sala pod kościołem) o godz. 19:00. Zapraszamy również na specjalną mszę świętą o godz. 18:00.

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada krag rodzice zaproszenie
18
PAŹ 2014

Zaproszenie na grę miejską

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców w wieku 9-12 lat na grę miejską "Łowy węża Kaa", która odbędzie się 26 października 2014 r. Zapraszamy również ich rodziców.

Zbiórka po mszy świętej o godzinie 10:30 (około 11:30) przy kościele św. brata Alberta. Zakończenie około 15:00 przy kościele św. Józefa na Włostowicach.

1 gromada rodzice zaproszenie
7
PAŹ 2014

Msza środowiska harcerskiego

Jan BąkałaLink do wiadomości

W najbliższą niedzielę, 12 października 2014 r., w parafii św. brata Alberta o godzinie 10:30 odbędzie się msza święta puławskiego środowiska harcerskiego. Pragniemy na nią zaprosić wszystkich rodziców oraz opiekunów harcerek, harcerzy i wilczków.

Msza środowiska odbywać się będzie co miesiąc, w każdą drugą niedzielę miesiąca w parafii św. brata Alberta o godzinie 10:30. Następna msza już 9 listopada 2014 r.

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada krag rodzice swieto zaproszenie
25
CZE 2014

Spotkanie ws. obozu 1 Drużyny Puławskiej

Jan BąkałaLink do wiadomości

Zapraszam rodziców chłopaków z 1 Drużyny Puławskiej na spotkanie w sprawie zbliżającego się wyjazdu na obóz. Spotkanie odbędzie się w sobotę 5 lipca o godzinie 16:00 w harcówce obok kościoła świętego brata Alberta.

Na spotkaniu omówione zostaną wszystkie kwestie dotyczące obozu oraz plany na przyszły rok pracy w drużynie. Dokładnie opowiem, co każdy chłopak z drużyny powinien zabrać ze sobą na Eurojam. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Bardzo proszę o zabranie ze sobą wszystkich wypełnionych dokumentów – Kartę Zdrowia oraz Eurojam Health sheet. Bardzo zależy mi na Państwa obecności.

Jan Bąkała
Drużynowy 1 Drużyny Puławskiej

1 druzyna oboz rodzice zaproszenie
17
MAR 2014

Zaproszenie na dzień modlitw za FSE

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w dniu modlitw za FSE, w sobotę 22 marca 2014 r. Rozpoczniemy mszą świętą o godzinie 12:00 w parafii św. Katarzyny i św. Floriana w Gołębiu, ul. Folwarki 3.

rodzice zaproszenie
3
STY 2014

Zaproszenie na spotkanie opłatkowe

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe organizowane przez Skautów Europy, które odbędzie się w sobotę 11 stycznia 2014 r. Rozpoczniemy mszą świętą o godzinie 18:00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Puławach.

rodzice zaproszenie
23
GRU 2013

Eurojam 2014 - zmiana miejsca

Maciej DmytrowLink do wiadomości

W dziale Rodzice przeczytać można ważny list dotyczący zmiany miejsca, w którym w 2014 roku odbędzie się międzynarodowy zlot skautowy Eurojam.

oboz rodzice
5
LIS 2013

Spotkanie rodziców skautów z 1 Drużyny Puławskiej

Jan BąkałaLink do wiadomości

Serdecznie zapraszamy rodziców skautów należących do 1 Drużyny Puławskiej na spotkanie organizacyjne, dotyczące najbliższych wydarzeń w życiu drużyny, w tym obchodów Święta Niepodległości, zimowiska, spływu kajakowego dla ojców oraz obozu letniego.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 listopada 2013 r., godzina 18:00, w harcówce (stara kaplica obok kościoła pw. św. Brata Alberta). Serdecznie na nie zapraszamy!

Ponadto, w dziale Rodzice przeczytać można najważniejsze informacje na temat roku pracy 2013/2014 w 1 Drużynie Puławskiej.

1 druzyna oboz rodzice zaproszenie zimowisko
24
PAŹ 2013

Bal wszystkich świętych w 2GP

Dominika KotowiczLink do wiadomości

W szkołach pewnie trwają już przygotowania do Halloween – straszne stroje, wampiry, duchy dynie... My postanowiłyśmy zrobić zupełnie inne przyjęcie, czyli Bal wszystkich świętych. Każdy wilczek z pomocą rodziców zrobił strój świętego. Był św. Mikołaj, św. Agnieszka, św. Barbara, św. Faustyna Kowalska, św. Jadwiga, św. Joanna Beretta Molla, św. Joanna d’Arc, św. Klara, św. Zuzanna, św. Paulina, Matka Teresa z Kalkuty, Maryja i Anioł Stróż.

Stroje były naprawdę piękne i bardzo starannie przygotowane. Przystroiłyśmy salę, zrobiłyśmy kanapki i sałatkę owocową, zrywałyśmy jabłka z ogrodu Eden i szukałyśmy Jonasza w brzuchu wieloryba. Było dużo zabaw i jeszcze więcej radości, a przy okazji w ciekawy sposób poznałyśmy świętych.

Wszystkie zdjęcia z balu można obejrzeć w galerii.

2 gromada rodzice
25
CZE 2013

Spotkanie w sprawie obozu 1 Drużyny Puławskiej

Jan BąkałaLink do wiadomości

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne dotyczące obozu. Odbędzie się ono w najbliższy czwartek 27 czerwca o godzinie 19:00. Spotkanie będzie miało miejsce prawdopodobnie w starej kaplicy obok kościoła pw. Św. Brata Alberta.

Serdecznie zapraszam!

Pozdrawiam,
Jasiek Bąkała HO

1 druzyna oboz rodzice zaproszenie
7
CZE 2013

Dzień Matki w 2 Gromadzie i 2 Drużynie Puławskiej

Dominika KotowiczLink do wiadomości

25 maja odbył się Dzień Matki zorganizowany przez 2 Gromadę i 2 Drużynę Puławską. Święto naszych mam zaczęłyśmy od uroczystej mszy świętej, po której druhna Teresa złożyła swoje Przyrzeczenie. Przygotowałyśmy przedstawienie, pięknie przystrojone stoły i mały poczęstunek.


Przyrzeczenie harcerskie

Nasze spotkanie zakończyłyśmy apelem, na którym trzy wilczki: Dorota, Marta i Kinga przeszły do drużyny. Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w galerii.

2 druzyna 2 gromada przyrzeczenie rodzice swieto
21
MAJ 2013

Ważne informacje od szefa 1 Drużyny Puławskiej

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Wszystkich rodziców, których podopieczni należą do 1 Drużyny Puławskiej prosimy o zapoznanie się z bardzo ważnymi informacjami od drużynowego na temat wyjazdu na obóz letni. Informacje te znaleźć można w dziale Rodzice.

1 druzyna oboz rodzice
15
KWI 2013

Dni Skautów Europy w parafi p.w. Miłosierdzia Bożego w Puławach - 20-21 kwietnia

Piotr JedziniakLink do wiadomości

Zapraszamy wszystkich do udziału w Dniach Skautów Europy w parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Puławach w najbliższy weekend (20-21 kwietnia). Szczegóły na plakacie:

Już w najbliższy weekend wydarzenie, jakiego w historii puławskiego skautingu jeszcze nie było. Przed nami DNI SKAUTÓW EUROPY. Zapraszamy do parafii Miłosierdzia Bożego. W programie zbiórki dla młodszych, a dla tych całkiem starszych wykład Zbigniewa Mindy - b. komisarza federalnego Federacji Skautingu Europejskiego „Skauting – biznes rodzinny”.

Przed laty w parafii Miłosierdzia Bożego działała silna drużyna męska SHK Zawisza. Dziś czas na reaktywację skautingu w parafii. Naszym celem jest powołanie do życia nowego środowiska w Puławach. Właśnie temu celowi służą DNI SKAUTÓW EUROPY.

Przede wszystkim zapraszamy na nie dzieci i młodzież. Z myślą o nich została przygotowana najpierw akcja naborowa w szkołach (brawa dla wszystkich jej uczestników), a następnie zbiórki, zarówno dla wilczków, jak i dla harcerek i harcerzy. Początek w sobotę 20 kwietnia o godz. 9 pod kościołem Miłosierdzia Bożego. Jeśli macie koleżanki lub kolegów, których chcecie zainteresować skautingiem to doskonała okazja – zaproście ich.

Wszystkich zapraszamy na niedzielną (21 kwietnia) Mszę św. o godz. 11 z udziałem Skautów Europy. Po niej rusza miasteczko skautowe dla dzieci i młodzieży. Dla rodziców to doskonała okazja, aby odkryć, jakie talenty drzemią w ich dzieciach.

Specjalne zaproszenie kierujemy do osób dorosłych, przede wszystkim rodziców. Skauting to ruch młodych i prowadzonych przez młodych. Ale nie może się udać bez wsparcia dorosłych. Dorośli mogą stać się sojusznikami ruchu, który efektywnie wspiera proces wychowania. O roli dorosłych jako sojuszników skautów opowie dr Zbigniew Minda – były komisarz federalny całej Federacji Skautingu Europejskiego czyli europejski szef naszego ruchu. Wygłosi on wykład „Skauting – biznes rodzinny”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i liczymy na Państwa udział. W najbliższych dniach, za pośrednictwem harcerek i harcerzy, do Państwa rąk trafią zaproszenia na Dni Skautów. Liczymy na Państwa obecność.

rodzice zaproszenie
3
MAR 2013

Zimowisko 2 Gromady Puławskiej

Dominika KotowiczLink do wiadomości

W środę 13 lutego o godz. 10:00 rozpoczęłyśmy Mini Zimowisko 2 Gromady Puławskiej. Dlaczego Mini? Bo odbyło się w Puławach, ale to nie przeszkodziło nam w tym, żeby dobrze się bawić. Z pomocą Akeli przyszły mamy, które prowadziły zajęcia tego dnia.

Pierwszym zadaniem wilczków było znalezienie literek i ułożenie hasła naszego zimowiska – Przyjaźń. Później zostały członkami Ambasady Przyjaźni i zrobiły legitymacje. Szukały dobrych cech innych wilczków i zapisywały je na kartkach przyklejonych na plecach konkretnej osoby. Wilczki nauczyły się nowej piosenki, zastanowiły się, co znaczy pierwszy punkt prawa i zrobiły bransoletki przyjaźni. W końcu nadszedł czas na naleśniki. Po obiedzie wilczki uczyły się pozycji bezpiecznej i bandażowania. Był czas na zabawę, czyli lepienie zwierząt z „Księgi Dżungli”, a także na Mszę świętą.

Drugiego dnia Akela miała kolejnych pomocników Baloo i Ikkiego. Gdy wszyscy przyszli wyruszyłyśmy do lasu. Droga była długa lecz to wcale nas nie zniechęciło. Na miejscu odbył się apel, ulepiłyśmy Ikkiego i budowałyśmy igloo. Okazało się, że z budową najlepiej poradziły sobie najmłodsze wilczki, które toczyły tak wielkie kule, że same nie mogły ich podnieść. Trochę zmarznięte wróciłyśmy do harcówki. Wypiłyśmy gorącą herbatę i zrobiłyśmy kanapki. Największą atrakcją były jak zwykle opowieści Akeli. Wilczki tak bardzo chciały poznać historie z mojego życia w gromadzie i drużynie że nie dały mi nawet zjeść. Ciągle było słychać: „No ale Akeloo… Opowiadaj dalej”. Po opowieściach zaczęłyśmy szyć maskotki ze skarpet. Na początku w oczach wilczków widać było zdziwienie i przerażenie: „Ale jak to? Ze skarpet? Same mamy to zrobić? Przecież my nie umiemy szyć”. Z drobną pomocą Akeli i Baloo szycie okazało się nie tak straszne jak przypuszczały i każdy wilczek miał już własną maskotkę. Na koniec bawiłyśmy się w różne zabawy.

Piątek rozpoczęłyśmy śpiewająco. Później był czas na wymyślenie scenek pt. „Ja i ty jesteśmy jednej krwi”. Wilczki bardzo chciały pobawić się w podchody, dlatego ich następnym zadaniem było przygotowanie gry dla przeciwnej grupy. Po przebyciu całej trasy i zdobyciu nagród przyszedł czas na obiad i robienie własnych kalendarzy z urodzinami wszystkich członków naszej gromady. Dzień zakończyłyśmy uczestnictwem w drodze krzyżowej.

W sobotę większość dnia poświęciłyśmy na robienie kartek na Dzień Myśli Braterskiej. Wilczki przygotowały scenki o życiu św. Franciszka, które przedstawiły na świeczysku. Śpiewałyśmy dużo piosenek, ale najwięcej radości sprawiły nam zabawy takie jak: LaurencjaChusteczka rock & roll. Zimowisko zakończyłyśmy w niedzielę Mszą świętą i apelem.

Wszystkie zdjęcia z zimowiska można obejrzeć w galerii.

2 gromada rodzice zimowisko
5
LIS 2012

Ważne informacje od szefa 1 Drużyny Puławskiej

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Wszystkich rodziców, których podopieczni należą do 1 Drużyny Puławskiej prosimy o zapoznanie się z bardzo ważnymi informacjami od drużynowego na temat najbliższych wydarzeń w życiu drużyny oraz spraw organizacyjnych. Informacje te znaleźć można w dziale Rodzice.

1 druzyna rodzice swieto zaproszenie zimowisko
6
KWI 2012

Czuwanie przy grobie Pańskim

Bartek BrzostekLink do wiadomości

Zapraszamy wszystkich Państwa całymi rodzinami na wspólne czuwanie przy grobie Pańskim. Odbędzie się ono w kościele św. Brata Alberta w Wielki Piątek o godzinie 21:00.

rodzice zaproszenie
4
KWI 2012

Ważne informacje od szefa 1 Drużyny Puławskiej

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Wszystkich rodziców, których podopieczni należą do 1 Drużyny Puławskiej prosimy o zapoznanie się z bardzo ważnymi informacjami od drużynowego na temat wyjazdów na Harce Majowe 2012 oraz obóz letni. Informacje te znaleźć można w dziale Rodzice.

1 druzyna harce oboz rodzice
19
MAR 2012

Wesprzyj 1 Drużynę Puławską

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Dużymi krokami zbliżają się Wielkie Harce Majowe, w których udział weźmie 1 Drużyna Puławska. Jest to odbywająca się co dwa lata impreza. Podczas długiego weekendu majowego zastępy z całej Polski zjeżdżają się, by wspólnie obozować i współzawodniczyć w wielkiej grze. Długi weekend na początku maja 2012 r. ma szanse zgromadzić 1000 skautów w okolicach zamku Czersk. Przygotowania wielkiej gry opartej na fabule Ogniem i Mieczem trwają już od marca ubiegłego roku. Dużo pracy wymaga też zadbanie o logistykę tego zlotu. Wszyscy drużynowi pracują jako wolontariusze.


1 Drużyna Pułwska na Wielkich Harcach Majowych w 2008 r.

Wyżywienie każdego harcerza w trakcie Harców kosztuje 50 zł. To naturalna potrzeba obok kosztów dojazdu i składki na organizację zlotu. By umożliwić przyjazd na harce wszystkim, w pierwszej kolejności tym w trudnej sytuacji materialnej zwracamy się do wszystkich osób dobrej woli o wsparcie finansowe. Można nas wesprzeć dokonując przelewu bankowego lub wpłaty w urzędzie pocztowym zgodnie z poniższymi danymi:

Nazwa odbiorcy: Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego Zawisza; Federacja Skautingu Europejskiego; ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 14; 02-366 Warszawa

Nr konta: 59 1090 2402 0000 0001 1536 1148

Tytuł: darowizna na WHM 2012, 1. Puławska FSE


Przykład wypełniania druku wpłaty

Jeżeli nie chcesz aby Twoje nazwisko znalazło się na liście darczyńców, w tytule przelewu dopisz darowizna anonimowa. Każdemu, kto wesprze nas kwotą minimum 49 złotych, podziękujemy, wysyłając wyjątkowy kubek!

Darowizna, na podstawie tytułu przelewu, jest adresowana do harcerzy z konkretnej drużyny – ich drużynowy ma możliwość odpowiednio zagospodarować te pieniądze. Więcej informacji o tej formie pomocy harcerzom oraz samych Harcach Majowych można znaleźć na tej stronie.

1 druzyna harce rodzice zaproszenie
6
MAR 2012

Ważne informacje od szefa 1 Drużyny Puławskiej

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Wszystkich rodziców, których podopieczni należą do 1 Drużyny Puławskiej prosimy o zapoznanie się z bardzo ważnymi informacjami od drużynowego na temat najbliższych wyjazdów (Harce Majowe, obóz letni) oraz bieżących spraw drużyny. Informacje te znaleźć można w dziale Rodzice.

1 druzyna harce oboz rodzice
17
LIS 2011

Mianowanie nowego szefa Kręgu

Piotr JedziniakLink do wiadomości

W ostatnia niedzielę 13 listopada 2011 r. w parafii św. Brata Alberta odbyła się kolejna msza święta puławskiego środowiska harcerek i harcerzy. Wszystkie jednostki partycypowały w przygotowaniu liturgii. Procesję z darami przygotowały gromady. Zastęp Niedźwiedź z 1 Drużyny Puławskiej służył przy ołtarzu oraz przeczytał jedno czytanie. Drugie czytanie przygotował zastęp Mrówka z 2 Drużyny Puławskiej. Modlitwa wiernych przypadła zaś Kręgowi Młodych Wędrowników Św. Franciszka.

Po mszy odbył się apel, na którym miało miejsce mianowanie nowego szefa Kręgu Młodych Wędrowników. Został Nim Łukasz Goluch HO. Odbyły się również dwa Przyrzeczenia, tak więc mamy dwóch nowych harcerzy w swym gronie.

Msza Święta Środowiska to wydarzenie cykliczne. Odbywa się w każdą drugą niedzielę miesiąca o godzinie 10:30 w parafii św. Brata Alberta w Puławach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej modlitwy!

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada krag przyrzeczenie rodzice
15
WRZ 2011

Zapraszamy na rozpoczęcie roku pracy 2011/2012

Jan BąkałaLink do wiadomości

W najbliższą sobotę 17 września o godzinie 17:00 przy kościele pw. św. Brata Alberta odbędzie się oficjalne rozpoczęcie kolejnego roku pracy formacyjnej w puławskim środowisku harcerskim. W planie spotkania przewiduje się:

17:00 - spotkanie z rodzicami, w trakcie którego przekazane będą pierwsze informacje na temat zimowisk i obozów;

18:00 - uroczysta msza święta;

18:40 - obrzęd przejścia wilczków z gromady do drużyny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców!

rodzice zaproszenie
28
CZE 2011

Wyprawa rowerowa 1 GP do Niebrzegowa

Maciej BrzostekLink do wiadomości

Zbiórka, która odbyła się 4 czerwca 2011 r. miała wyjątkowy charakter, gdyż zaproszeni na nią byli również ojcowie wilczków. Wszyscy uczestnicy zebrali się o godzinie 10 pod kościołem św. Brata Alberta. Po krótkim apelu, na którym przedstawione zostały zasady obowiązujące podczas jazdy rowerem, po założeniu kasków i kamizelek odblaskowych uczestnicy zbiórki wyruszyli w drogę.


Sprawdzanie ciśnienia w oponach

Trasa wyprawy wiodła niebieskim szlakiem rowerowym. Choć dość płaska, była urozmaicona zarówno pod względem krajobrazu, jak i nawierzchni. Spontanicznie uformowany wąż składający się z 19 osób pokonał dystans 30 kilometrów. Trasa przebiegała nad Kurówką, obok Zakładów Azotowych, później przez stację Gołąb aż do Niebrzegowa. Pogoda dopisała nawet za bardzo, więc wszystkie postoje odbywały się w cieniu. Wilczki na każdym etapie zmieniały się kolejnością, pilnując zdecydowanie, żeby nikt jej w czasie jazdy nie naruszał.

Dłuższy postój miał miejsce nad zakolem Wieprza w Niebrzegowie. Obiad w postaci kaszy kuskus z sosem i konserwą smakował prawie wszystkim. Powrót odbył się tą samą drogą, gdyż trasa przez Piskory mogłaby okazać się zbyt trudna. Obyło się bez wypadków. Wszyscy szczęśliwi i zmęczeni wrócili do domów.

1 gromada rodzice rowery zbiorka
28
CZE 2011

Informacje o obozie 1 Drużyny Puławskiej

Jan BąkałaLink do wiadomości

Wielkimi krokami zbliża się obóz letni 1 Drużyny Puławskiej. Szczegółowe informacje na ten temat znaleźć można w dziale Rodzice

1 druzyna oboz rodzice
23
MAJ 2011

Obóz 1 Drużyny Puławskiej

Jan BąkałaLink do wiadomości

Rozpoczęła się zbiórka opłat za obóz letni 1 Drużyny Puławskiej. Szczegółowe informacje na ten temat znaleźć można w dziale Rodzice

1 druzyna oboz rodzice
22
KWI 2011

Życzenia świąteczne

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Z okazji zbliżających się Świąt życzymy naszym rodzinom, znajomym i przyjaciołom: zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Życzymy również radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w rodzinnym gronie oraz wesołego Alleluja!

Życzą puławskie wilczki, harcerki i harcerze oraz szefowie.

rodzice
10
STY 2011

Relacja ze spotkania opłatkowego

Piotr JedziniakLink do wiadomości

Relacja ze spotkania opłatkowego została umieszczona na stronie głównej Skautów Europy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii.

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada krag rodzice
9
STY 2011

Wyjazdy 1 Drużyny Puławskiej w 2011 r.

Jan BąkałaLink do wiadomości

W dziale Rodzice znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące wyjazdów 1 Drużyny Puławskiej planowanych w bieżącym roku.

1 druzyna oboz rodzice zimowisko
4
STY 2011

Zapraszamy na spotkanie opłatkowe

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie opłatkowe puławskiego środowiska Skautów Europy. Spotkanie to rozpocznie się Mszą w kościele pw. św. Brata Alberta w sobotę 8 stycznia 2011 r. o godzinie 18:00. Szczegółowe informacje znaleźć można w dziale Rodzice.

rodzice zaproszenie
4
PAŹ 2010

Spotkanie organizacyjne

Piotr JedziniakLink do wiadomości

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie organizacyjne z instruktorami harcerskimi Skautów Europy. Szczegółowe informacje znaleźć można w dziale Rodzice.

rodzice zaproszenie
17
MAJ 2010

Rozesłanie na obozy

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy na rozesłanie na obozy, które odbędzie się już 19 czerwca (sobota). Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Dla rodziców.

rodzice zaproszenie
24
MAJ 2008

Dzień Matki

Magdalena IrchaLink do wiadomości

Pomysł Gali Talentów na dzisiejszym Dniu Matki okazał się naprawdę trafiony. Dziewczyny pokazały wiele swoich talentów - nie tylko artystycznych takich, jak gra na instrumencie, śpiew, zdolności plastyczne czy teatralne, ale również swoje umiejętności sportowe. Bardzo dobrze się przygotowały, co można było zauważyć podczas występów. Mamom się bardzo podobało.To właśnie one dzisiaj były najważniejsze i jeszcze raz składamy im serdeczne życzenia!

2 druzyna 2 gromada rodzice swieto
14
MAJ 2008

Święto 2 Szczepu Puławskiego

Magdalena IrchaLink do wiadomości

Dzień 24 maja zapowiada się naprawdę ciekawie! Zaczynamy grą z okazji Święta naszej patronki - św. Joanny d' Arc. Wieczorem zapraszamy nasze kochane mamy, aby uczcić ich święto! Nie będzie to jednak taki zwykły Dzień Matki, a Gala Talentów. Na pewno nie będzie nudno!

2 druzyna 2 gromada rodzice swieto zaproszenie
27
CZE 2007

Rozesłanie na obozy

Agnieszka WalczynaLink do wiadomości

23 czerwca odbyło się rozesłanie na obozy. Całe Środowisko Puławskie podczas wakacji wyjedzie na swoje letnie obozy. Wszystkim życzymy udanych, bezpiecznych, bogatych we wspomnienia obozów.

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada oboz rodzice
7
STY 2006

Spotkanie opłatkowe

Maciej DmytrowLink do wiadomości

Tradycyjne już spotkanie opłatkowe rozpoczęło się Mszą świętą w kościele św. Brata Alberta o godzinie 16:00. Później uczestnicy udali się na salę gimnastyczną Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. K. E. N., gdzie czekały na nich zastawione stoły. Puławskie wilczki przygotowały wspólnie jasełka, które wywołały uśmiech na niejednej twarzy. Następnie została wyświetlona prezentacja multimedialna, której treść stanowiły zdjęcia przedstawiające miniony rok pracy puławskiego środowiska harcerskiego.

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada rodzice

Wyświetl tytuły wszystkich wiadomości (151)

Najnowsze zdjęcia


Dzień modlitw za FSE


Dzień Myśli Braterskiej


Zaproszenie na opłatek


Boże Narodzenie 2016

Etykiety

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada 3 druzyna biwak europa gra harce krag naleczow obietnica oboz ognisko pielgrzymka przyrzeczenie rodzice rowery sluzba swieto wedrowka wielkie lowy zaproszenie zbiorka zimowisko