Krzyż Federacji Skautingu Europejskiego

Środowisko Puławskie
SKAUCI EUROPYFEDERACJA SKAUTINGU EUROPEJSKIEGO

Wiadomości

Informacje dla rodziców

Albumy ze zdjęciami

Ukryj Szukaj

Start
Najświeższe wiadomości
Zdjęcia
Skauci w obiektywie
O nas
Najważniejsze informacje
Rodzice
Informacje dla rodziców
Kontakt
Skontaktuj się z nami

15
MAJ 2006

Harce Majowe - Narnia 2006

Aleksandra WolskaLink do wiadomości

Fabuła harców oparta była na Opowieściach z Narnii - Podróż Wędrowca do Świtu. W dniach 29.04 - 3.05 w Staniszowie w Karkonoszach odbyły się Harce Majowe gałęzi żeńskiej. Na początku było trochę zamieszania (pionierka, rozkładanie namiotów itp.) ale nikogo to nie zniechęciło, gdyż to są właśnie uroki harcowania. Przez pierwsze dwa dni pogoda nam nie dopisywała, było zimno i padał deszcz. Jednak, jak wiadomo harcerka jest gotowa na każde warunki i zawsze przygotowana, więc to nie przeszkadzało to w zajęciach.

Dnia trzeciego dzielnie i ochoczo wdrapywałyśmy się na Śnieżkę – szczyt oczekiwany przez każdą z nas od samego początku. Jak ta wyprawa się skończyła i czy dotarłyśmy na miejsce wie każda harcerka i to wystarczy!

Następnego dnia odbyła się Wielka Gra a także wycieczka na zamek Chojnik. Słońce tak przygrzewało, że w niektórych momentach tęskniłyśmy za chłodnym wiaterkiem i paroma kroplami deszczu. Gra była bardzo udana i z każdą minutą rosła adrenalina.

Harce Majowe zakończyły się uroczystym apelem i mszą św., która odbyła się w Jeleniej Górze. Teraz czekamy tylko na zdjęcia, które najlepiej ukażą jak tam było!

2 druzyna gra harce

Wyświetl wszystkie wiadomości

Najnowsze zdjęcia


Dzień modlitw za FSE


Dzień Myśli Braterskiej


Zaproszenie na opłatek


Boże Narodzenie 2016

Etykiety

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada 3 druzyna biwak europa gra harce krag naleczow obietnica oboz ognisko pielgrzymka przyrzeczenie rodzice rowery sluzba swieto wedrowka wielkie lowy zaproszenie zbiorka zimowisko