Krzyż Federacji Skautingu Europejskiego

Środowisko Puławskie
SKAUCI EUROPYFEDERACJA SKAUTINGU EUROPEJSKIEGO

Wiadomości

Informacje dla rodziców

Albumy ze zdjęciami

Ukryj Szukaj

Start
Najświeższe wiadomości
Zdjęcia
Skauci w obiektywie
O nas
Najważniejsze informacje
Rodzice
Informacje dla rodziców
Kontakt
Skontaktuj się z nami

Pomóż nam i przekaż 1%

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Możesz
nam bardzo pomóc przekazując 1% swojego podatku.
Nasz numer KRS to 0000089011.
Więcej informacji znajdziesz tutaj...

19
MAJ 2015

Biwak 2 Drużyny Puławskiej - maj 2015

Paulina WinnickaLink do wiadomości

O godzinie 8 spotkałyśmy się przed kościołem w Wąwolnicy – zastępy Jaskółka, Wiewiórka, Jaszczurka i Wilga. Ola, drużynowa powiedziała zastępowym, jaka gra nas czeka w drodze do Nałęczowa. Szłyśmy ok. 3 godziny. Doszłyśmy do domu hufcowej i tam musiałyśmy uzupełnić krzyżówkę.

Nasza drużynowa razem z przyboczną przygotowały obiad, czyli ryż z jabłkami. Po obiedzie była siesta. O godzinie 15 była msza. Po mszy był konkurs na namalowanie (najbardziej kreatywnie) harcerki. Miałyśmy na to zadanie 2 godziny. Po konkursie przygotowałyśmy kolację, a po kolacji umyłyśmy się. O godzinie 21 poszłyśmy do lasu. Tam była gra, która polegała na znalezieniu flagi. Flagę zdobyła Teresa z Jaszczurki. Cisza nocna zaczęła się o 22.

Następnego dnia pobudka była o 8. Przed śniadaniem, które każdy zastęp przygotowywał sam, był apel. Po śniadaniu była Olimpiada Sportowa – bieg w workach i chodzenie z zawiązanymi oczami. Następnie odbył się konkurs kulinarny. Jaszczurka przygotowała kurczaka w cieście, Wiewiórka sałatkę gyros, Jaskółka nuggetsy, a Wilga kurczaka po chińsku. Na ugotowanie obiadu miałyśmy 3 godziny. Po obiedzie był apel kończący, na którym dostałyśmy wstążki. Wiewiórka dostała za konkurs kulinarny, Jaszczurka za Wielką Grę, Jaskółka za Olimpiadę Sportową, a Wilga za kreatywność.

Wszystkie zdjęcia z biwaku drużyny można obejrzeć w galerii.

2 druzyna biwak gra

Wyświetl wszystkie wiadomości

Najnowsze zdjęcia


Dzień modlitw za FSE


Dzień Myśli Braterskiej


Zaproszenie na opłatek


Boże Narodzenie 2016

Etykiety

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada 3 druzyna biwak europa gra harce krag naleczow obietnica oboz ognisko pielgrzymka przyrzeczenie rodzice rowery sluzba swieto wedrowka wielkie lowy zaproszenie zbiorka zimowisko