Krzyż Federacji Skautingu Europejskiego

Środowisko Puławskie
SKAUCI EUROPYFEDERACJA SKAUTINGU EUROPEJSKIEGO

Wiadomości

Informacje dla rodziców

Albumy ze zdjęciami

Ukryj Szukaj

Start
Najświeższe wiadomości
Zdjęcia
Skauci w obiektywie
O nas
Najważniejsze informacje
Rodzice
Informacje dla rodziców
Kontakt
Skontaktuj się z nami

Pomóż nam i przekaż 1%

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Możesz
nam bardzo pomóc przekazując 1% swojego podatku.
Nasz numer KRS to 0000089011.
Więcej informacji znajdziesz tutaj...

3
MAJ 2015

Poznajemy swoją szóstkę

Zuzanna PietrasLink do wiadomości

Zbiórka rozpoczęła się pod kościołem św. Brata Alberta o godz. 9.00. Po spotkaniu poszłyśmy do harcówki i przeczytałyśmy historię, w której Mowgli został przyjęty do gromady. Bawiłyśmy się w gry Mowgli i Shere khan oraz Mowgli w jaskini. Później odbył się apel, na którym Marysia została przyjęta do gromady, a ja otrzymałam sprawność wrotkarza.

Podczas zabawy znalazłyśmy list z tematem skały narady: "Jak pnącza, co pień opasują, tak Prawo wkoło nas się winie. Bo wilk jest siłą drużyny, a wilka siła - w drużynie" i z zadaniem do wykonania: "Jak najlepiej poznać swoją szóstkę?" Chwilę później robiłyśmy plakaty o swojej szóstce. Następnie szóstkowe przeprowadzały swoje szóstki, które miały zawiązane oczy przez tor przeszkód, a potem na odwrót - szóstki przeprowadzały szóstkową.

Po zabawie w pociąg zagrałyśmy w quiz. Akela zadawała pytania, a szóstkowe opowiadały o szóstce. Po tym, jak zapisałyśmy sobie miłe słowa na karteczkach, bawiłyśmy się w rozplątywanieposąg. Zbiórka skończyła się o godzinie 13.00. Po mile spędzonym dniu poszłyśmy do domu.

Wszystkie zdjęcia ze zbiórki gromady można obejrzeć w galerii.

2 gromada zbiorka

Wyświetl wszystkie wiadomości

Najnowsze zdjęcia


Dzień modlitw za FSE


Dzień Myśli Braterskiej


Zaproszenie na opłatek


Boże Narodzenie 2016

Etykiety

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada 3 druzyna biwak europa gra harce krag naleczow obietnica oboz ognisko pielgrzymka przyrzeczenie rodzice rowery sluzba swieto wedrowka wielkie lowy zaproszenie zbiorka zimowisko