Krzyż Federacji Skautingu Europejskiego

Środowisko Puławskie
SKAUCI EUROPYFEDERACJA SKAUTINGU EUROPEJSKIEGO

Wiadomości

Informacje dla rodziców

Albumy ze zdjęciami

Ukryj Szukaj

Start
Najświeższe wiadomości
Zdjęcia
Skauci w obiektywie
O nas
Najważniejsze informacje
Rodzice
Informacje dla rodziców
Kontakt
Skontaktuj się z nami

16
LIS 2013

Święto niepodległości 2013 w 1 DP

Paweł OstrowskiLink do wiadomości

W poniedziałek, 11 listopada 2013 r. odbyła się gra z okazji święta niepodległości. Oprócz naszej drużyny uczestniczyły w niej też zastępy z Lublina.

Gra miała miejsce w lesie niedaleko stolicy naszego województwa, więc pojechaliśmy tam pociągiem. Dotarliśmy przed 9:00 i mieliśmy czas na zapoznanie się z regułami oraz fabułą gry. Tematem była obrona Westerplatte. Celem każdego zastępu było zaliczenie jak największej ilości zadań w punktach zaznaczonych na mapie. Kiedy dwa zastępy się spotkały, zaczynała się walka na chusty. Zwycięzcy otrzymywali dodatkowe punkty. Naszemu zastępowi udało się zaliczyć większość dostępnych zadań oraz wygrać dwie walki z trzech.

O 12:30 wszystkie oddziały musiały ruszyć do umówionego miejsca. Tam odpoczęliśmy i napiliśmy się herbaty. Potem dla rozgrzania zagraliśmy w grę opartą na bieganiu. Na koniec odbył się apel, na którym dowiedzieliśmy się o zwycięzcy (był nim zastęp z Lublina).

Wróciliśmy do Puław o 17:30. Mimo zmęczenia wszyscy byli zadowoleni. Według mnie był to bardzo dobrze spędzony czas.

1 druzyna gra swieto

Wyświetl wszystkie wiadomości

Najnowsze zdjęcia


Dzień modlitw za FSE


Dzień Myśli Braterskiej


Zaproszenie na opłatek


Boże Narodzenie 2016

Etykiety

1 druzyna 1 gromada 2 druzyna 2 gromada 3 druzyna biwak europa gra harce krag naleczow obietnica oboz ognisko pielgrzymka przyrzeczenie rodzice rowery sluzba swieto wedrowka wielkie lowy zaproszenie zbiorka zimowisko